Ago Väli

Peale Tiskotowni esimese plaadi välja andmist tekkis Alexusel, kodanikunimega Ago Väli, salajane ambitsioon tulla välja ka oma plaadiga. Elektroonilist muusikat oli noormees teinud juba aastast 1996. Vahepeal oli ta koos paari noore sõbraga pannud kokku ka väikese kasseti arvutihelidega, mille muusikaline sisu ei vääri siiski erilist esiletõstmist. Päris oma albumi väljastamiseks oli siiski veel küllaltki vähe sisukaid lugusi, ning taaskord tuli kampa lüüa sõpradega. Valmis Tiskotowni teine plaat nimega Alternating Current (2000. a. veebruaris). Plaat sai valmis ja toimus isegi esitluspidu, ent mingitel põhjustel seda materjali levitama ei hakatud. Pool aastat hiljem sai Ago ka oma koju arvuti ning sellest ajast alates hakkas valmima massiliselt muusikat. Poole aasta pärast oli neist koostatud selektsioon juba noormehe esimesel sooloalbumil Oldscool/Nuskuul vol. 1. Tugevate Detroiti süvaelektoonika mõjutustega plaati mängiti ka Raadio 2-s.

Alternating Current plaadil leidus ka üks elektro stiilis lugu. Kuna lugu õnnestus üle ootuste hästi, tekkis Agol huvi teha veel selles stiilis mõni pala. Peagi armus noormees sellesse stiili aga tõsiselt ja tulemuseks oli 2001. aastal ilmunud Oldscool/Nuskuul vol. 2, mis oli 100% elektro plaat. Artistinimeks valis Ago sellel plaadil Elektronküülik. Elektronküüliku lugu Kuressaare - Kuivastu - Virtsu - Tallinn oli ka 2001. aasta Vibratsiooni saate paremate lugude kokkuvõttes esindatud.

Aastal 2002 oli Ago taas tagasi aeglaste ja sügavate teknohelide maal ning andis välja oma kolmanda ning Tiskotowni seitsmenda plaadi Depression Session. Plaadi nimi iseloomustab küllaltki hästi ka muusika depressiivset iseloomu. Taaskord võis noormees oma plaadiga rahule jääda, sest üllatuslikult valiti tema lugu Balkan Express (Sam Na Svetu) Vibratsiooni kuulajate poolt 2002. aasta parimate lugude tabelisse.

Depression Sessioni temaatiliseks jätkuks valmis 2003. aastal Primitiivid EP, mis läks minimalismis veelgi kaugemale kui eelmised plaadid. Üle pika aja võis seda plaati leida taas ka plaadipoest.

Alates 2005. aastast on avalikusele teada ka Ago projekt Aur. Selle nime all on noormes aastaid viljelendud lendlevaid, kõrgesageduslikke ja meloodilisi teknohelisid sisaldavat muusikat.